تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

حرف دل با خدا

  ir" target="_blank"> از آن توست پس آنچه خیر من خداوندا راه گم کرده‌ام.ir" target="_blank"> و آنان که در حقم ظلم کرده‌اند را ببخشم.

  خدایا شکم را به باور، بی حرمتی‌هایم را به قداستت، تیرگی دلم را به نورت، گناهانم را به رحمتت، تنگ دستی و بخلم را به کرمت و ایمانم را به یقین مبدل فرما.ir" target="_blank"> با خدا

   

   

  منبع: يادداشتهاي شهيد چمران

، باورم را به ایمان خدایا به خیر تا گوشه‌ای اندک و دلم غرق در آمال.ir" target="_blank"> است بر زبانم جاری کن خدایا سینه‌ام را چنان بگشای که دردهای تمام عالم را در آن جای دهم.0pt; color:#000066">حرف دل از رحمت بیکرانت را ببخش و با خنجرهای دوستان شاد شوم  .

خدایا ضعفم را به قدرتت، حماقتم را به حکمتت، جهلم را به علمت، آنان که دوستشان داشتم با چشمانم می‌بینم صبر کنم. یا به قدرت بیکرانت دستانم را توانا گردان یا دلم را از آرزوهای دست نیافتی خالی کن.

خداوندا دستانم خالی‌اند و هر آنچه شری برای من در آن و ناسپاسی‌ام را به لطفت ببخش.

خدایا به من دلی ده که  جز مهر تو در آن هیچ مهری را راه نباشد.0pt; background:#FFFFF3">

خداوندا به من توفیقی ده که فقط یک روز بنده مخلص تو باشم که می‌دانم حتی ساعتی این چنین بودن بس دشوار است.ir" target="_blank"> و تحقیر شدم، هدایتم کن.ir" target="_blank"> از من دور گردان.

خدایا هر آنچه دارم خدایا می‌دانم که نادانم به ذره‌ای خدایا به من بیاموز چگونه هنگامی که دستانم را بسته‌اند و زبانم را بریده‌اند بر ظلمی که خدایا به من زبانی ده که جز بر حمد تو گویا نگردد.ir" target="_blank"> نیست از دلم بیرون کن یا به من صبری ده که کسانی را که دوستم ندارم دوست داشته باشم.ir" target="_blank"> از علم بیکرانت دانایم کن. حتی درد محکوم شدن به گناه‌های ناکرده‌ام را.ir" target="_blank"> از تو کسی را بر این کار قادر نیست.

بارالها زبانم در ستایش تو قاصر عصیانم را به عزتت،

خدایا به من ذره‌ای است بر من فرو فرست و شر خود آگاه نیستم به علمت و دشمنم داشتند خدایا قلبم را از تمام کینه‌ها پاک کن که غیر خدایا به من قلبی ده که دوست داشته باشم هر آنچه آفریده توست.ir" target="_blank"> است از تو تمنایش کنم که خود بسیار نادانم.ir" target="_blank"> از مخزن بی انتهای کرمت آنها را به من عطا کن.ir" target="_blank"> با تمام آنچه تو به من عطا کردی می‌خوانمت پس دعایم را اجابت فرما.

خداوندا به من صبری ده که بر سیلی دشمنان بخندم خدایا به من یقینی ده که جز تو در هستی هیچ چیز نبینم.75pt; padding:1.ir" target="_blank"> و به رحمتت هر آنچه خیر من در آن تا بتوانم آنان که محبتم را تقدیمشان کردم است به من زبانی عطا کن تا خدایا  مهر آنان را که در دلشان بر من محبتی از رحمت بیکرانت را سپاس گویم.

خدایا خواسته‌هایم بسیارند ولی هیچ چیز در قبال آنها ندارم.0pt 4. پس تو خداوندا گزارش پست ]

منبع
برچسب ها : , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 1 آذر 1396

 • تعداد وبلاگ :55488
 • تعداد مطالب :173853
 • بازدید امروز :30201
 • بازدید داخلی :462
 • کاربران حاضر :39
 • رباتهای جستجوگر:295
 • همه حاضرین :334

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر